środa, 20 lutego 2013

Inspiracje

Inspiracje ekologicznymi, rustykalnymi wzorami nie mija. Sama jestem pod ogromnym wrażeniem wykorzystania papieru, stosowania czcionek w stylu vintage i tworzenia pięknych kompozycji. Mogę na to patrzeć godzinami. 

Prostota, kolory, ekologia - wszystko to sprawia, że można się w tym zakochać.

Do wszystkich prac, Eco Manufaktura dorzuca swoje "trzy grosze", czyli nazwijmy to "bilecik" - aby każda obdarowana osoba nie miała wątpliwości, że jest to ręcznie robione.

Właśnie tworzę nową odsłonę biletu (na ekologicznym, szarym papierze - spróbujcie kupić ekologiczny papier, a zobaczycie , że wcale to nie jest proste:). Jak zwykle mogę obiecać, że realizacją podzielę się na blogu, a teraz dzielę się z Wami inspiracjami. Prawda, że można się zakochać?

Zaproszenia ekologiczne w stylu rustykalnym
www.magpiepaperworks.bigcartel.com

zaproszenia ślubne
www.magpiepaperworks.bigcartel.com
styl rustykalny - opakowanie na CD
www.etsy.com/listing/100193764/reserved-for-erika-cd-holder-antique

ręcznie robione zaproszenia ślubne
www.magpiepaperworks.bigcartel.com
rustykalnie i z klasą - Oh so beautiful Paper!
Te piękne zaproszenia znajdziecie na: www.ohsobeautifulpaper.com
Jak z kartoteki - zaproszenie w stylu vintage
Piękne  eco na: www.weddingcardz.com

2 komentarze:

  1. Hej:) Co do ekologicznego szarego papieru to niestety się zgodzę:( Poluję na coś ciekawego już od miesiąca, ale bez skutku:( Może mogłabyś mi polecić jakiś sklep internetowy? Byłabym wdzięczna, moje zaproszenia ślubne czekają;) Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Kat niestety nie znam żadnych konkretnych sklepów, które mogłabym Ci polecić. Z tego co wiem to takie tekturowe, makulaturowe papiery są sprzedawane do drukarni - tylko w takich ilościach jest to podobno opłacalne. Może masz jakąś zaprzyjaźnioną drukarnię lub po prostu może drukarnia zaprojektuje i wydrukuje zaproszenia. Powodzenia!

      Usuń

Dziękuję, że chcesz uczestniczyć w tworzeniu bloga. Ten blog jest dla Ciebie. Pole do komentowania tym bardziej :)
Jestem bardzo ciekawa Twoich opinii i pytań, więc śmiało korzystaj z opcji "Komentarzy"! Pamiętaj tylko by nie hejtować uczestników i nie spamować dyskusji - reszta (łącznie z krytyką :) bardzo mile widziana :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...