środa, 10 kwietnia 2013

Marilyn Monroe żyje!

Witajcie poświątecznie - mam nadzieję, że już zdążyliście wypocząć. Po tygodniowy lenistwie i wspaniałych chwilach z rodziną, czuję siłę na nowe wyzwania. Mam nadzieję, że będzie to trwało długo i motywacji starczy mi na wiele projektów :)

Dzisiejszy wpis poświęciłam wspaniałej Marilyn. Choć osobiście częściej i mocniej zachwycam się Audrey Hepburn, to muszę przyznać, że Marilyn Monroe jest magiczna. Pozornie banalna uroda, przeradza się w ideał piękna, coś niesamowitego.

Jakiś czas temu stworzyłam 3 wazony (z butelek) ze zdjęciami MM - w szarościach. Wazony to ekologiczne rękodzieło - wykonane z butelek za pomocą techniki decoupage. Teraz wazony ozdabiają czerwone wnętrza salonu - właściwe wnętrza dla Królowej MM.

W wolnej chwili polecam album "Metamorfozy. Marilyn Monroe"  - nie tylko dla fanów MM, a w zasadzie dla jej sceptyków. Piękne i fascynujące zdjęcia MM, przeplatane wątkami biograficznymi. Zazwyczaj to biografia przeplatana jest zdjęciami, a tutaj fotografia gra główne skrzypce. Notki biograficzne są wspomnieniami jej przyjaciół, gwiazd kina i współpracowników. Zdjęcia są niesamowite - zaskakujące, prezentujące MM w zupełnie innej stylistyce niż prezentują ją media, doskonałe warsztatowo. Gorąco polecam.
 
Metamorfozy Marilyn Monroe
Metamorfozy Marilyn Monroe - bardzo ciekawy album.

A poniżej moja Marylin :Marylin Monroe wazony decoupage Eco Manufaktura

Marylin Monroe wazony decoupage Eco ManufakturaMarylin Monroe wazony decoupage Eco Manufaktura

Marylin Monroe wazony decoupage Eco Manufaktura

Marylin Monroe wazony decoupage Eco Manufaktura

Marylin Monroe wazony decoupage Eco Manufaktura

Marylin Monroe wazony decoupage Eco Manufaktura

Marylin Monroe wazony decoupage Eco Manufaktura

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że chcesz uczestniczyć w tworzeniu bloga. Ten blog jest dla Ciebie. Pole do komentowania tym bardziej :)
Jestem bardzo ciekawa Twoich opinii i pytań, więc śmiało korzystaj z opcji "Komentarzy"! Pamiętaj tylko by nie hejtować uczestników i nie spamować dyskusji - reszta (łącznie z krytyką :) bardzo mile widziana :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...