wtorek, 28 maja 2013

Ekologiczne koperty

Dużo mówimy o tym, że uwielbiamy ekologiczne materiały i rękodzieło. Dotyczy to też ekologicznych opakowań naszych prac. Używamy szarych papierów, sznurków i tektury falistej, itp.

Nasz papier firmowy, czy korespondencja firmowa też ma pewne standardy - wykonana jest na papierze makulaturowym.

Ostatnio przeglądałam w sieci hasło "ekologiczne koperty" i natknęłam się na bardzo ciekawe propozycje, które pełnią rolę opakowań. Kartki lub rękodzieło zapakowane w takie ekologiczne koperty mogą wyglądać naprawdę interesująco.

Poniżej wklejam zdjęcia ekologicznych kopert oraz korespondencji firmowej Eco Manufaktura. Jeżeli widzieliście takie projekty w Polsce i wiecie gdzie można je dostać - podzielcie się informacją. Będę wdzięczna :)

Koperty i papier firmowy Eco Manufaktura:
A poniżej inspiracje znalezione w sieci: http://www.ecofriendlyenvelopes.blogspot.com/


2 komentarze:

  1. Popieram wszystko co jest eko. Bardzo mi się podoba i papier i opakowania. To fajny blog, pełen niezwykłych inspiracji. Dziękuję za odwiedziny i serdecznie pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale miła niespodzianka :) @Ewa dziękuję za odwiedziny i miły komentarz! W wolnych chwilach zapraszam do mnie częściej! Na Twój blog już zaglądałam i zamierzam bywać tam częściej :)Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że chcesz uczestniczyć w tworzeniu bloga. Ten blog jest dla Ciebie. Pole do komentowania tym bardziej :)
Jestem bardzo ciekawa Twoich opinii i pytań, więc śmiało korzystaj z opcji "Komentarzy"! Pamiętaj tylko by nie hejtować uczestników i nie spamować dyskusji - reszta (łącznie z krytyką :) bardzo mile widziana :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...