o mnie


Cześć :)

Eco Manufaktura to blog hand made (w szczególności decoupage). Blog trochę lifestylowy. To świat decoupage'u: tutoriali, porad, inspiracji. Nauczysz się jak robić decoupage i znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań decu.


Jaka jest moja misja?

To miejsce inspiracji, handmade'u i rękodzieła. Mam nadzieję, że Ci się spodoba: zainspiruje, zaciekawi, zarazi miłością do handmade lub rozwiąże jakiś problem w decoupage.


Kim jestem ? 

Mam na imię Sylwia. Uwielbiam handmade, design, a w szczególności decoupage.

Jestem marketingowcem i PRowcem. Uwielbiam tę dziedzinę - zajmuję się tym od studiów.
Całe życie chciałam być dziennikarzem - do momentu, gdy w czasie studiów wylądałam na warsztatach dziennikarskich. Po miesiącu chciałam uciec, ale jakoś dotrwałam do końca semestru.

Na szczęście zakochałam się już w marketingu.  Nie odkochałam się do dzisiaj. Od zawsze chciałam tworzyć i pracować dla siebie. Po studiach pracowałam  w męskim biznesie w branży nazwijmy to motoryzacyjnej, ale po 3 latach zdecydowałam się odejść i zacząć coś swojego. I oto jest - blog o decoupage i handmade :)
Pierwsze posty powstały w styczniu 2013. Jeśli zajrzysz do tych najstarszych możesz uznać, że są po prostu słabe. Prawdopodobnie masz rację. Każdy ma swoje początki :)

Teraz staram się pisać lepiej i bardziej konkretnie, ale jest to niestety nieregularne pisanie. Tworzę różnie - czasem bardzo dużo, czasami trafi się tylko jeden na miesiąc. Zależy od czasu, czasami od weny. Chciałabym pisać więcej (i regularniej) - na pewno będę się starać :)


To właśnie ja i mój blog. Czuj się tutaj dobrze i baw się jeszcze lepiej!

    Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz

    Dziękuję, że chcesz uczestniczyć w tworzeniu bloga. Ten blog jest dla Ciebie. Pole do komentowania tym bardziej :)
    Jestem bardzo ciekawa Twoich opinii i pytań, więc śmiało korzystaj z opcji "Komentarzy"! Pamiętaj tylko by nie hejtować uczestników i nie spamować dyskusji - reszta (łącznie z krytyką :) bardzo mile widziana :)

    Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...