niedziela, 13 października 2013

W poszukiwaniu jesiennych inspiracji...

Jesień w pełni. Dziś zapowiedź kolejnych postów w jesiennych klimatach.

Jesienne inspiracje Eco manufaktura


Na zewnątrz pięknie i kolorowo. Jako rasowy rudzielec uwielbiam czerwienie, żółcie, pomarańcze, nieoczywiste zielenie i brązy. Kocham tę eksplozję kolorów z zapachem wiatru i słońca. Uwielbiam to budzące się słońce w lekko mglistym poranku, witane ostrzejszym powietrzem.

Właśnie dziś kilka godzin spędziłam na powietrzu i postanowiłam zabrać trochę jesieni do mieszkania. Aparatu niestety nie miałam ale w domu był już pod ręką :)

jesienne inspiracje kolorowe liście

Przyprowadziłam więc jesień. W gałęziach, w intensywnych kolorach.

jesienne dekoracje liście

kolorowe liście pomysły na jesien dekoracje

Zanim powstała dekoracja jesienna, we wnętrzach postanowiłam zrobić kilka zdjęć. Nie mogłam się powstrzymać. Światło doskonałe, a kolory jeszcze lepsze.

inspiracje na jesień we wnętrzach

proste dekoracje z liści DIY inspiracje jesienne

Na dodatek jestem w trakcie kilku projektów, które znajdą finał na blogu. Uznałam, że to doskonały pomysł na zrobienie zdjęć i pokazanie zapowiedzi nowych postów :)

jesienne inspiracje pomysł na bańkę na mleko

Stara (ale jara chciałoby się powiedzieć :) bańka na mleko. Czeka już na swoją nową odsłonę. Szczerze w takiej koncepcji wygląda też naprawdę dobrze i wcale nie trzeba byłoby ją bardzo odnawiać. Ale jako osobie, która wychowała się na wsi z babcią, która w tych bańkach nosiła mleko do mleczarni, taka opcja gdzieś tam uwiera :) I bańka przejdzie lekką metamorfozę - tylko w takiej formie jestem w stanie zaakceptować ją w swoich wnętrzach :)

co zrobić z bańki na mleko pomysł na upcycling by Eco Manufaktura

upcycling bańka na mleko inspiracje

Nie tylko bańka doczeka się osobnego postu ale również stół przejdzie metamorfozę, której finał będzie na blogu. Klasyczny upcycling czyli pomysł na stary stolik już niebawem!

upcycling pomysł na stary stół

jesienne inpsiracje pomysły DIY

jesienne inpsiracje pomysły DIY

jesienne dekoracje z liści DIY

jesień w domowych wnętrzach

jesienne inspiracje we wnętrzach Eco Manufaktura

Bardzo spontanicznie: liście ozdobiły flakony-butelki w sypialni.

prosta i spontaniczna dekoracja z liści DIY

mini dkeoracja jesienna inspiracje DIY

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do spacerów. Targajcie do domu jak najwięcej jesieni :) Liście, żołędzie, gałązki. A dekoracja stworzy się sama :)

Pozdrawiam bardzo ciepło i jesiennie :)

Eco Manufaktura blog decoupage oraz pomysłów DIY

4 komentarze:

 1. Piękny wpis, jak skarby, których w parkach sporo : ) Niech słoneczna jesień i kolorowe akcenty wywołują uśmiech jak najczęściej : )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć Misiura :) Jesień jets piekna prawda? Mnie też wprawia w dobry, ale spokojniejszy nastrój :)

   Usuń
  2. Oj tak, choć dzisiaj ciut natarczywa i bezwzględna dla liści ALE, gdy wczoraj wyciągnęłam z książek liście zebrane podczas zeszło-weekendowego spaceru... dobre myśli wróciły! : ) dobrego dnia!!!

   Usuń
  3. :):):) Niewszystkie moje liście wylądowały w książce i w efekcie pomarszyły się dość mocno .... Chyba przespałam lekcję na Przyrodzie z zielnika :)

   Usuń

Dziękuję, że chcesz uczestniczyć w tworzeniu bloga. Ten blog jest dla Ciebie. Pole do komentowania tym bardziej :)
Jestem bardzo ciekawa Twoich opinii i pytań, więc śmiało korzystaj z opcji "Komentarzy"! Pamiętaj tylko by nie hejtować uczestników i nie spamować dyskusji - reszta (łącznie z krytyką :) bardzo mile widziana :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...