sobota, 19 października 2013

Otwarcie zamówień na Święta - ręcznie robione ozdoby i prezenty!

Oficjalnie rozpoczynamy przyjmowanie zamówień na Święta. Więcej informacji w poście :)

dekoracje świąteczne w pracowni Eco Manufaktura


Do Świąt zostało jeszcze sporo czasu ale dla nas to już tuż tuż :) Dlatego rozpoczęliśmy przyjmowanie zamówień na ręcznie robione ozdoby świąteczne. Ze względu na czas wykonania oraz indywidualne życzenia Klientów co do świątecznych ozdób, październik wydaje się wystarczający. Nie chcemy odprawiać Klientów "z kwitkiem".

Specjalizujemy się w decoupage'u więc nasza oferta świątecznych dekoracji właśnie na tym bazuje: świąteczne bombki, drewniane zawieszki z wybranym motywem lub z prywatnymi zdjęciami, litery, czy świateczne instalacje. Oczywiście w ofercie rónież dedykowane i ręcznie robione prezenty  dla Twoich bliskich.

Można do nas dzwonić, pisać i pytać. Jeśli macie wyobrażenie lub pomysł na nietypowe ozdoby świąteczne możecie przesłać do nas zapytanie. Jeśli znaleźliście inspiracje w internecie - dajcie nam znać, a wykonamy je dla Was.

Zapraszamy do kontaktu: ecomanufaktura@gmail.com (więcej danych w zakładce KONTAKT)

Świąteczne dekoracje ręcznie robione

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że chcesz uczestniczyć w tworzeniu bloga. Ten blog jest dla Ciebie. Pole do komentowania tym bardziej :)
Jestem bardzo ciekawa Twoich opinii i pytań, więc śmiało korzystaj z opcji "Komentarzy"! Pamiętaj tylko by nie hejtować uczestników i nie spamować dyskusji - reszta (łącznie z krytyką :) bardzo mile widziana :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...